Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 18:04
Jerv G11 Gul - Lillesand Fotball 1
Holvika kunstgress 7er A
Mon 19 Apr
kl 17:00 - 18:04
Lillesand Fotball 1 - Froland 1
Lillesand stadion kunstgress 7er D
Mon 26 Apr
kl 17:00 - 18:04
Øyestad 2 - Lillesand Fotball 1
Nedenes Arena kunstgress 7er A
Mon 3 May
kl 18:05 - 19:09
Grane Arendal 2 - Lillesand Fotball 1
Norac stadion trening 7er F
Tue 11 May
kl 18:05 - 19:09
Lillesand Fotball 1 - Hisøy 1
Lillesand stadion kunstgress 7er B
Tue 1 Jun
kl 17:00 - 18:04
Lillesand Fotball 1 - Jerv G11 Gul
Lillesand kunstgress 7er E
Mon 7 Jun
kl 18:05 - 19:09
Froland 1 - Lillesand Fotball 1
Kringla KG Mini
Mon 14 Jun
kl 18:05 - 19:09
Lillesand Fotball 1 - Øyestad 2
Lillesand stadion kunstgress 7er B
Mon 23 Aug
kl 18:05 - 19:09
Lillesand Fotball 1 - Grane Arendal 2
Lillesand stadion kunstgress 7er B
Tue 31 Aug
kl 18:05 - 19:09
Hisøy 1 - Lillesand Fotball 1
Hisøy Kunstgress 7er A
Tue 7 Sep
kl 17:00 - 18:04
Jerv G11 Gul - Lillesand Fotball 1
Holvika kunstgress 7er A
Mon 13 Sep
kl 17:00 - 18:04
Lillesand Fotball 1 - Froland 1
Lillesand kunstgress 7er E
Mon 20 Sep
kl 17:00 - 18:04
Øyestad 2 - Lillesand Fotball 1
Nedenes Arena kunstgress 7er A
Mon 27 Sep
kl 18:05 - 19:09
Grane Arendal 2 - Lillesand Fotball 1
Norac stadion trening 7er F
Tue 12 Oct
kl 18:05 - 19:09
Lillesand Fotball 1 - Hisøy 1
Lillesand kunstgress 7er E
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 19 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Lillesand IL 3 - Grane Arendal 2
Lillesand stadion kunstgress 7er C
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Lillesand IL 3 - Express 2
Lillesand stadion kunstgress 7er C
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Myra G11 3 - Lillesand IL 3
Systemhus Stadion - Myra 7er A
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Øyestad 2 - Lillesand IL 3
Nedenes Arena kunstgress 7er B
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline