Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 29 Sep
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Mon 5 Oct
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 6 Oct
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 6 Oct
kl 19:00 - 22:00
Pokalrom 2 etasje
  O-gruppa V/Svein R Jonsmyr
Sat 10 Oct
kl 09:00 - 21:00
Utleie 1 etage m kjøkken Barnedåp
  Lisa Hjemdal 92088636 begynner å dekke lørdag
Mon 12 Oct
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 13 Oct
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Mon 19 Oct
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 20 Oct
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Fri 23 Oct
kl 16:00 - 09:00
Brigde Turnering
  1 etasje m kjøkken
Fri 23 Oct
kl 18:00 - 20:00
SVALANDSGUBBEN 2020
  Hele huset rigger fredag
Mon 26 Oct
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 27 Oct
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Fri 30 Oct
kl 13:00 - 23:00
FLOMBELYSNING TURNERING FOTBALL
  Bruker 1 etasjev/ Trude K
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 14:00
Orientering overnatting
  1 etasje og kjøkken ( pokalrom?)v/Svein J
Mon 2 Nov
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 3 Nov
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Fri 6 Nov
kl 16:00 - 15:00
Orientering ( overnatting)
  1etasje+kjøkken ( pokalrom?) reservert Svein J
Mon 9 Nov
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 10 Nov
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Sat 14 Nov
kl 12:00 - 21:00
Barnedåp søndag
  Lillesal m kjøkken Joakim Arnesen 95117138
Mon 16 Nov
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 17 Nov
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Mon 23 Nov
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 24 Nov
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Wed 25 Nov
kl 08:00 - 22:00
BIRKENESAMATØRENE
  Julemarked bruker hele huset v/Arvid UrdalenMob…
Mon 30 Nov
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen 482 89967
Tue 1 Dec
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Fri 4 Dec
kl 16:00 - 09:00
Brigde Julebord
  1 etasje m kjøkken
Mon 7 Dec
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 Etasje m kjøkkenKnut S Kirkeholmen
Tue 8 Dec
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Mon 14 Dec
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
  1 etasje m kjøkken
Tue 15 Dec
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Fri 25 Dec
kl 10:00 - 22:00
Utleie 1 etage
  Reidar Lien
Sat 26 Dec
kl 10:00 - 22:00
Utleie 1 etage
  Marit Grødum
Tue 5 Jan 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 12 Jan 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 19 Jan 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 26 Jan 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 2 Feb 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 9 Feb 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 16 Feb 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 23 Feb 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 2 Mar 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 9 Mar 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 16 Mar 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 23 Mar 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 30 Mar 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 6 Apr 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 13 Apr 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 20 Apr 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 27 Apr 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Tue 4 May 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
Birkenes IL - Utleie   1 etasje m kjøkken
Tue 11 May 2021
kl 16:00 - 22:00
Brigde
  1 etasje m kjøkken
Fri 28 May 2021
kl 16:00 - 23:00
Konfirmasjon 1 etasj m kjøkken
  mob 41465260 Siv F Fossedekker fred , konfim…
Sun 30 May 2021
kl 07:00 - 23:00
Konfirmasjon 1 etasj m kjøkken
  Katrine Aamlid mob 95972193 / Terese Bjelland…
Fri 25 Jun 2021
kl 17:00 - 16:00
Bryllup
  1 etasje m kjøkkenCamilla Svendsen‭452 65 877‬
Sat 25 Dec 2021
kl 10:00 - 22:30
UTLEIE LILLESALEN + KJØKKEN
  Reidar Lien
Sun 26 Dec 2021
kl 10:00 - 22:30
UTLEIE LILLESALEN + KJØKKEN
  Reidar Lien
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 22:00
Fotball Pokalrom 2 etasje
$item.username  
V/Kjetil Aamlid   Les mer  
Tue 22 Sep
kl 16:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
1 etasje m kjøkken   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
$item.username  
1 etasje m kjøkkenv/ Knut S Kirkeholmen 482 89967   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
1 etasje m kjøkken   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 08:00 - 13:00
TRIM Opp av godstolen
$item.username  
1 etasje m kjøkkenv/ Knut S Kirkeholmen 482 89967   Les mer  
Sat 12 Sep
kl 08:00 - 23:00
80 års dag
Birkenes IL - Utleie  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 08:00 - 16:00
80 års dag lillesalen m kjøkken
$item.username   Lillesal + kjøkken
V Sissel Markussen41683852 ( 35)   Les mer  
Tue 8 Sep
kl 16:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
1 etasje m kjøkken   Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 22:00
Pokalrom 2 etasje
$item.username  
Langrenn gruppaV Tor Kjetil Svaland   Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
1 etasje m kjøkken   Les mer  
Sat 29 Aug
kl 07:00 - 22:00
FOTBALL 3V3 cup
$item.username  
Bruker 1 etasje v/ Trude K (rigging fredag?)   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 16:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
1 etasje m kjøkken   Les mer  
Thu 20 Aug
kl 16:00 - 22:00
1etasje Dommerkurs fotball
$item.username  
V/Kent Arild   Les mer  
Tue 18 Aug
kl 19:00 - 22:00
Pokalrom Langrenngruppa
$item.username  
V/Tor Kjetil S   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 19:00 - 22:30
Fotball
$item.username  
Pokalrom Rune Imenes   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 18:00 - 22:00
STYREROM
$item.username  
Fotball,friidrett,HLV/Kjetil Aamlid   Les mer  
Sun 21 Jun
kl 08:00 - 20:00
Birkenes Runda
$item.username  
Notto   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 19:00 - 22:30
Salve / sponsor
$item.username  
PokalromSalve   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 09:00 - 15:00
Aktivitetsenteret
$item.username  
1 etasje konsert om det blir dårlig vær utev/…   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 22:00
Salve F Eieland
$item.username  
Møte POKALROM   Les mer  
Sat 6 Jun
kl 08:00 - 17:00
Sykkelløp
$item.username   Hele huset
V/Notto   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:00 - 22:00
Salve F Eieland
$item.username  
Møte POKALROM   Les mer  
Thu 21 May
kl 20:00 - 23:00
FOTBALL Sportslig utvalg
$item.username  
POKALROM V/ Rune Imenes   Les mer  
Mon 18 May
kl 19:00 - 22:00
LANGRENN
$item.username  
POKALROMV/ Tor Kjetil Svaland   Les mer  
Sat 16 May
kl 08:00 - 20:00
Orientering
$item.username  
1 etasje m kjøkkenV/Svein J   Les mer  
Thu 14 May
kl 19:00 - 21:30
Fotball
$item.username  
POKALROMV/ kjetil Aamlid   Les mer  
Tue 12 May
kl 17:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
hele 1 etage idrettshuset   Les mer  
Sat 9 May
kl 08:00 - 18:00
Å i heiane
$item.username  
Bruk av hele idrettshus/garderobe   Les mer  
Tue 5 May
kl 17:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
hele 1 etage idrettshuset   Les mer  
Tue 28 Apr
kl 17:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
hele 1 etage idrettshuset   Les mer  
Tue 21 Apr
kl 17:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
hele 1 etage idrettshuset   Les mer  
Tue 14 Apr
kl 17:00 - 22:00
Brigde
$item.username  
hele 1 etage idrettshuset   Les mer  
Levert av IdrettenOnline