Dato Navn
Lør 30 Mai
kl 08:00 - 20:00
Eco Trail Oslo
  Oslo
Påmeldingsfrist: 23. Mai 2020
Ecotrail Oslo vet like lite som deg om hvordan…
Lør 30 Mai
kl 09:00 - 16:00
Grunnkurs HAV på Buøya
Arendal Kajakklubb   GRUNNKURS HAVSted: BuøyaDato: Kurset er…
Lør 30 Mai
kl 10:00 - 17:00
Båt skole
Risør Seilforening   Seiling   Finnøya
Lør 30 Mai
kl 10:00 - 18:00
Grunnkurs med Kent Are
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård
Påmeldingsfrist: 26. Mai 2020
16 timers kurs - krever at du har noe…
Lør 30 Mai
kl 10:00 - 23:30
A kamp, herrer senior
Klubbhuset  
Lør 30 Mai
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Lør 30 Mai
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Lør 30 Mai
kl 13:00 - 19:00
Træff A-lag
Træff SK   Kamp
Lør 30 Mai
kl 14:00 - 16:00
Vår regatta
Risør Seilforening   Seiling   Kastellet
Lør 30 Mai
kl 18:00 - 20:00
Tretopphytta utleid
Tretopphytta   Tretopphytta utleid
Søn 31 Mai
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Søn 31 Mai
kl 15:00 - 18:00
Stolpejakt på Tjuvøya
  Loesmoen hallen https://www.fotball.no/fotballdata/anlegg/hjem/?fiksId=262 Vi kan jo ikke ligge på latsiden hele…
Søn 31 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 1 Jun
kl 01:00 - 01:30
Frist for tilbakemelding
Stord Baby Og Barnesvømmeklubb   Frist for tilbakemelding om kompensasjon for…
Man 1 Jun
kl 11:00 - 15:30
Texas Scramble turnering
Karmøy Golfklubb  
Man 1 Jun
kl 12:00 - 20:00
Seriespill Golf 2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Golf   Velkommen til seriespill 2020Vi er i en spesiell…
Man 1 Jun
kl 16:00 - 20:00
Golfserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Golf   Follo Bedriftsidretten i Akershus ønsker alle…
Man 1 Jun
kl 16:00 - 20:00
Golfserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Golf   Romerike Klarsignal fra NGF og nasjonale myndigheter er…
Man 1 Jun
kl 17:00 - 21:00
1 Juni: Norgesrekordforsøk i Temporitt
  Bispeveien
Påmeldingsfrist: 29. Mai 2020
Til Norgesrekord forsøk i Tempo trenger vi…
Man 1 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening
J 2011   Trening Barneskulen
Man 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 1 Jun
kl 17:00 - 19:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening   oppmøte i Kleppen
Man 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Du kan dessverre kun melde deg på én…
Man 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
Junior Trening
Mandal Cykleklubb   Da er vi i gang. Med de nye…
Man 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ingen trening - Pinse
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag   Blir ingen trening i dag da det er pinse.
Man 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
MyChallenge - 5 km
Rogaland bedriftsidrettskrets   Distanse   MyChallenge nr 4/2020:Gjennomfør 5…
Man 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 1 Jun
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 1 Jun
kl 20:00 - 21:00
Utendørs basistrening
Utleira IL   Basistreningen i Utleira IL har fokus på…
Man 1 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 1 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Tir 2 Jun
kl 10:00 - 12:30
Styremøte, Eldres
Møterom  
Tir 2 Jun
kl 12:00 - 12:00
Agderposten Terrengkarusell - Ukens løype, uke 23
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Havsøyveien Bedriftsidretten i Agder må på grunn…
Tir 2 Jun
kl 16:00 - 00:00
Aktivitetstur 9 med Terrengkarusellen
Kristiansand   Løp   Langenesveien 232 Terrengkarusellen under…
Tir 2 Jun
kl 17:00 - 20:00
Tirsdagsregattaer våren 2020
Oslo Seilforening   Seiling   Lille Herbern Oslo Seilforening har en av landets…
Tir 2 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 2 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 2 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 2 Jun
kl 17:00 - 19:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening   oppmøte i Kleppen
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 19:30
Løpekurs med Gunhild Halle Haugen
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Greveskogen Idrettspark, Hortensveien 9 17.30-18.30 Nivå 1: Nybegynner Kurset…
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Springkarusellen 2020 Løp 5 Vi er i gang igjen!
Vestland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet ved Sletten senter Vi er endelig i gang igjen med Springkrusellen…
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Terrengløp
Snåsa IL   Friidrett   Snåsa Skole Tirsdag 2.juni arrangerer Snåsa IL…
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Kretsstevne - Mørkvedlia friidrett
Bodø Friidrettsklubb   Friidrett   Utendørssesongens første…
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Sykkel og fisketurer
  Nesbyen Enkle sykkel og fisketurer i sommer er tilbudet…
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Stjørdals-Blink Orientering   Sprintstafetter på Tangen
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
SU, fotball
Klubbhuset  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL   Velkommen til volleyball på Åsvang skule.
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 21:00
Lagledermøte EMS
Møterom  
Tir 2 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 2 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 2 Jun
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK   1. tirsdag i måneden er det trening for alle…
Tir 2 Jun
kl 19:00 - 20:30
Årsmøte NIL
Nannestad IL   Møtet holdes i Styrerommet
Tir 2 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Ons 3 Jun
kl 00:00 - 23:59
Mesnaelva Opp Virtuelt
Litrim   Løp   5. løp i Sørdalskarusellen er…
Ons 3 Jun
kl 07:00 - 23:00
Gå-joggen -Brumunddal
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Fra 20.05 arrangeres Gå-joggen som…
Ons 3 Jun
kl 09:00 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Sportsplassen  
Ons 3 Jun
kl 11:30 - 12:30
Sterk og stødig
Klubbhuset   Karianne Ø
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 21:00
3 Juni: Norgesrekordforsøk i Temporitt
  Bispeveien Til Norgesrekord forsøk i Tempo trenger vi…
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 20:00
Introkurs med Kent Are
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård
Påmeldingsfrist: 26. Mai 2020
Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 3 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Du kan dessverre kun melde deg på én…
Ons 3 Jun
kl 17:30 - 21:00
Onsdagsregatta Vår Cup
Andre Knudsen   Fredvika - skippermøte kl. 17.30. Ansvarlig:…
Ons 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Jolle Sør serie 1
Risør Seilforening   Seiling   Buvika
Ons 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
ersergser
Per Markus Edvardsen   sadfasewefwe
Ons 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Ons 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 3 Jun
kl 19:00 - 22:00
Styremøte svømmegruppe
Møterom 2. etasje  
Ons 3 Jun
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Sørdalskarusellen består av ti…
Tor 4 Jun
kl 00:00 - 23:30
EMS Åssia Cup
Møterom  
Tor 4 Jun
kl 00:00 - 23:30
EMS Åssia Cup
Klubbhuset  
Tor 4 Jun
kl 10:00 - 18:00
Sprek-Mila 2020
Sprek IL   Løp   Kingos gate 20
Påmeldingsfrist: 3. Jun 2020
Bli med Sprek IL på årets hyggeligste…
Tor 4 Jun
kl 14:00 - 18:00
Sponsorcup v/Trygve
Sportsplassen  
Tor 4 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor 4 Jun
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Høie (fellesstart)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Høie Velkommen til o-løp i Nord-RogalandSlik…
Tor 4 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 4 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
Tor 4 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tor 4 Jun
kl 17:30 - 19:30
Sykkelkarusellen 2020 - ritt 1
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Bedriftsidretten i Agder starter opp…
Tor 4 Jun
kl 17:30 - 20:30
Ungdomsgruppa
Oslo Seilforening   Seiling   Lille Herbern UPDATE TIL OPPLEGG I KORONA TIDERPåmelding…
Tor 4 Jun
kl 17:30 - 20:00
Åsen rundt, Ertemarka AVLYST
Tistedalen FL   Frammøte Tistedalen Skianlegg kl. 17.30. …
Tor 4 Jun
kl 17:30 - 20:30
Surfskipadling fra Stølsviga
Arendal Kajakklubb   Kajakk   Stølsviga Hver torsdag frem til høstferien…
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 21:00
Introkurs
Arendal Kajakklubb   Hansnesveien 27A INFO INTROKURS Oppmøte klokka 18.00…
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 19:30
Friidretstrening
Snåsa IL   Friidrett   Snåsa il Friidrett arrangerer…
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Bjerke IL Ski 2020
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
Bilijard turnering til Sverige
Simen Foyn   Rugdevegen 43 Ønsker velkommen
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening
Portalen IL   Fotball   Vardevegen 228 Portalen IL tilbyr utviklende og…
Tor 4 Jun
kl 18:30 - 19:30
Løpegruppe/trening
Utleira IL   Løpetreningen starter torsdag 28. mai og…
Tor 4 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Tor 4 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
Tor 4 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 21:30
Styremøte basketgruppen
Kjelsås IL - Basketball   Møte   Vi møtes i A.11 - agenda sendes ut…
Tor 4 Jun
kl 20:00 - 22:00
Styre
Klubbhuset   møte
Tor 4 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
Tor 4 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Fre 5 Jun
kl 14:00 - 17:00
Heising av båter
Gjøvik Seilforening   Ber alle som skal heise ut båt om å møte opp…
Fre 5 Jun
kl 16:00 - 13:00
Turn
Klubbhuset   Møte
Fre 5 Jun
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK   Video
Fre 5 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Du kan dessverre kun melde deg på én…
Fre 5 Jun
kl 17:30 - 22:00
The Killers Emirates Stadium
  Music   The Emirates Stadium, Hornsey Road PLEASE NOTE: Here at NIGHTCLUB TICKETS…
Fre 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
Sør serie 3
Risør Seilforening   Seiling   Kastellet
Fre 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
Sommercup Ålesund 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Solnør Gård Bedriftsidretten inviterer til sommercup i Texas…
Fre 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
Postjakta
Odal OL Orientering   Orientering   Skogtun, arr: Martin Skytteren, merket:RV 175…
Lør 6 Jun
kl 08:00 - 20:00
Gymnastikkfestival 2020
Fredrikstad Turnforening   Annet  
Påmeldingsfrist: 15. Mai 2020
PÅMELDING TIL FREDRIKSTAD TURN SINE…
Lør 6 Jun
kl 09:00 - 18:30
SommerCup - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Stavanger - Lassa Kunstgress SommerCup i bedriftsfotball er dessverre…
Lør 6 Jun
kl 09:00 - 15:00
Programridning i dressur
Dikemark Rideklubb   Påmeldig kommer i stallen. 250,- for…
Lør 6 Jun
kl 10:00 - 17:00
D-stevne i Dressur
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dressur   Vestringslinna 385 Velkommen til distriktstevne i dressur i…
Lør 6 Jun
kl 11:00 - 22:30
Øyas Dag med Familieseilas/ Klubbmesterskap
Oslo Seilforening   Seiling   Lille Herbern Oslo Seilforening inviterer til Øyas dag,…
Lør 6 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Lør 6 Jun
kl 12:00 - 20:00
Lyngør rundt
Risør Seilforening   Seiling   Kastellet
Lør 6 Jun
kl 12:00 - 16:00
Celsastafetten 2020
Celsa Armeringsstål BIL   Løp   Klokkerhagen Celsastafetten ble for første gang…
Lør 6 Jun
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Lør 6 Jun
kl 17:00 - 21:00
6 Juni: Norgesrekordforsøk i Temporitt
  Bispeveien Til Norgesrekord forsøk i Tempo trenger vi…
Lør 6 Jun
kl 20:00 - 22:00
Brann - Molde Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…
Søn 7 Jun
kl 07:00 - 23:00
Friidrett. Arrangement. (Trond S.)
Utleie av klubbhus  
Søn 7 Jun
kl 09:00 - 15:00
Banetrening i sprang
Dikemark Rideklubb   Påmeldig kommer i stallen 250,- for deltagelse…
Søn 7 Jun
kl 10:00 - 14:00
HIL huset opptatt
Halden IL   UTDELING MEDALJER HALDEN BYLØP VIRTUELT
Søn 7 Jun
kl 10:00 - 14:00
Bjørbekk - Gruveveien AVLYST
Tistedalen FL   Samkjøring fra Kiwi, Brødløs…
Søn 7 Jun
kl 11:00 - 14:00
LEK Surfeskole 7. juni
Lofoten Ekstremsportklubb   Barneidrett   Skagsanden (Flakstad)
Påmeldingsfrist: 5. Jun 2020
LEK Surfeskole er et tilbud til aldersgruppa 8 og…
Søn 7 Jun
kl 11:00 - 16:00
Lokal søndagstur fra klubbhuset
Arendal Kajakklubb   Nærmere klokkeslett og info kommer dersom…
Søn 7 Jun
kl 12:00 - 15:00
Horseball
Elveli Kjøre- og Rideklubb   Hestesport   Elveliveien 31 På kurset vil vi gå gjennom det…
Søn 7 Jun
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Søn 7 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 8 Jun
kl 08:30 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Sportsplassen  
Man 8 Jun
kl 09:00 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Bækkelagets SK  
Man 8 Jun
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2020 - løp 7
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Terje Løvåsvei 10 Det er fri start mellom kl. 16.30 og 18.00. Du…
Man 8 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening
J 2011   Trening Barneskulen
Man 8 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 8 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 8 Jun
kl 17:00 - 19:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening   oppmøte i Kleppen
Man 8 Jun
kl 17:30 - 20:30
OS Vannsportklubben våren 2020
Oslo Seilforening   Seiling   Lille Herbern UPDATE TIL OPPLEGG I KORONA TIDERPåmelding…
Man 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Du kan dessverre kun melde deg på én…
Man 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
Junior Trening
Mandal Cykleklubb   Da er vi i gang. Med de nye…
Man 8 Jun
kl 18:00 - 21:00
Voksenseilkurs mandager våren 2020 - Avlyst
Oslo Seilforening   Seiling   Lille Herbern Oslo Seilforening gjentar den årlige…
Man 8 Jun
kl 18:00 - 20:00
MyChallenge - Stokkelandsvannet
Rogaland bedriftsidrettskrets   Distanse   MyChallenge nr 5/2020:Gjennomfør…
Man 8 Jun
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt   Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…
Man 8 Jun
kl 18:00 - 21:00
NIL Fotball Styremøte
Nannestad IL  
Man 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 8 Jun
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 8 Jun
kl 20:00 - 21:00
Utendørs basistrening
Utleira IL   Basistreningen i Utleira IL har fokus på…
Man 8 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 8 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Tir 9 Jun
kl 10:00 - 18:00
reservert Bislet games v/S.T Torp
Sportsplassen  
Tir 9 Jun
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 8. løp Fjære kirke
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 185 Agderposten Terrengkarusell er for alle! Vi…
Tir 9 Jun
kl 16:00 - 22:00
Årsmøte AFSK
Aurskoghallen   Gjennomføres i hallen,
Tir 9 Jun
kl 16:30 - 20:00
TL møte
Admin  
Tir 9 Jun
kl 16:30 - 23:30
Sommeravslutning Hele klubbhuset!
Birkebeineren, IF  
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 20:00
Tirsdagsregattaer våren 2020
Oslo Seilforening   Seiling   Lille Herbern Oslo Seilforening har en av landets…
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 19:00
Klubbdommerkurs, fotball
Ottestad IL   Fotball  
Påmeldingsfrist: 8. Jun 2020
Tirsdag 9. juni inviterer vil til klubbdommerkurs…
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 20:00
Introkurs med Jørgen
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 19:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening   oppmøte i Kleppen
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Buegruppa
Møterom Naffen (Styrerommet)  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Terrengløp
Snåsa IL   Friidrett   Snåsa IL Friidrett arrangerer…
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
Aktivitetskveld for høstens 1.kl på Hegg skole
Stoppen Sportsklubb   Har du lyst å være sammen med gode…
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL   Velkommen til volleyball på Åsvang skule.
Tir 9 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 9 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 9 Jun
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK   1. tirsdag i måneden er det trening for alle…
Tir 9 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Ons 10 Jun
kl 07:00 - 23:00
Gå- joggen -Domkirkeodden
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Fra 20.05 arrangeres Gå-joggen som…
Ons 10 Jun
kl 10:00 - 18:00
reservert Bislet games v/S.T Torp
Sportsplassen  
Ons 10 Jun
kl 11:30 - 12:30
Sterk og stødig
Klubbhuset   Karianne Ø
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 22:00
Ekstra Introkurs havkajakk. Kun 1 plass igjen!
Brandbu IF - Kajakk   Kajakk   Ulsnestangen Vi åpner for påmelding på…
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 10 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Du kan dessverre kun melde deg på én…
Ons 10 Jun
kl 17:30 - 21:00
Onsdagsregatta Vår Cup
Gjøvik Seilforening   Fredvika - skippermøte kl. 17.30. Ansvarlig:…
Ons 10 Jun
kl 18:00 - 20:00
Jolle sør serie 2
Risør Seilforening   Seiling   Buvika
Ons 10 Jun
kl 18:00 - 19:00
Aktivitetskveld for høstens 1.kl. på Gullaug skole
Stoppen Sportsklubb   Har du lyst å være sammen med gode…
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 10 Jun
kl 19:00 - 20:30
Årsmøte for Sparta/Bragerøen IL 2020
Anne-Marte Abildgaard Lind   Fotball   Velkommen til årsmøte 2020! Vi…
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 20:00
Høydemestringskurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Kurs   Høyt og lavt, Lågendalsveien 3388 Har det alltid kriblet litt i en stige, eller…
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:00
Styremøte - Norwegian Sport Tech
  Annet   Ødegårds vei 10
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 19:00
dugnad
Arne Ove Holmen   Klubbhuset Div rengjøring og rydding ute og inne.
Tor 11 Jun
kl 17:30 - 20:30
Ungdomsgruppa
Oslo Seilforening   Seiling   Lille Herbern UPDATE TIL OPPLEGG I KORONA TIDERPåmelding…
Tor 11 Jun
kl 17:30 - 20:30
Surfskipadling fra Stølsviga
Arendal Kajakklubb   Kajakk   Stølsviga Hver torsdag frem til høstferien…
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 21:00
Introkurs
Arendal Kajakklubb   Hansnesveien 27A INFO INTROKURS Oppmøte klokka 18.00…
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 19:30
Friidrettstrening
Snåsa IL   Friidrett   Snåsa il Friidrett arrangerer…
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte Namdal sykkelklubb
Namdal SK   Tid: Torsdag 11. juni kl. 18.00 Sted: Ute, i…
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte med middag
  Seminar   Ødegårds vei 10
Påmeldingsfrist: 6. Jun 2020
Tor 11 Jun
kl 18:30 - 19:30
Løpegruppe/trening
Utleira IL   Løpetreningen starter torsdag 28. mai og…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 27 Mai
kl 18:00 - 23:00
Gå-joggen -Stavåsenrunden
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp  
Fra 20.05 arrangeres Gå-joggen som…   Les mer  
Ons 27 Mai
kl 18:00 - 00:00
Aktivitetstur 8 med Terrengkarusellen
Kristiansand   Løp   Kjerrane
Terrengkarusellen under…   Les mer  
Ons 27 Mai
kl 17:00 - 20:00
Løpekarusell - 4 løp
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp  
Løpekarusell - 4 løp!Dette er et…   Les mer  
Ons 27 Mai
kl 08:00 - 23:30
Poster/løyper - Solhov 27.-31/5
Ål IL - Orientering   Orientering  
Lars lager løyper på Sundrekartet…   Les mer  
Ons 27 Mai
kl 00:00 - 23:59
Hovemoenløpet virtuelt
Finn Olsen   Løp  
Slik får du ikke se startfeltet i…   Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:00 - 19:00
Løpekurs i Lillestrøm
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Leiraveien 2
Løpekurs med 3 kurskvelder Tirsdag…   Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Steinkjer Bedriftsgolf 2020
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Midjo Golfbane
Når: Tirsdager fra 17.30 og utover med…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:00 - 20:00
MyChallenge - Hålandsvannet
Rogaland bedriftsidrettskrets   Distanse  
MyChallenge nr 3/2020:Gjennomfør…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:00 - 23:30
Ti På Topp Østfold
Østfold bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Årets turkampanje i Østfold er i…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 16:00 - 20:00
Golf: Serien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf  
Bli med på Bedriftsidrettens golfserie -…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 16:00 - 19:30
Golf ute-serien 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
Velkommen til Golf ute-serien Telemark 2020Her er…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 00:00 - 00:00
Sykkel / fisketur
  Alfarveien 107
Hygge tur m sykkel ell fiskestang blir sommerens…   Les mer  
Søn 24 Mai
kl 17:00 - 20:00
Golfserie Byneset Syd 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Byneset Golfklubb, Hangerslettveien 1378
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:30 - 19:30
Løpekurs i Ski
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Idrettsveien 35 B
Kurset består av 3 kurskvelder Onsdag…   Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:00 - 18:00
Bli sprekere ute
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   storstadion v/Jotunhallen, Sportsveien 25
Grunnet Covid-19 har gruppetimene…   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 20:00
Golfserie Solnør Golfbane 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Solnør Gård
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:00 - 19:00
Fotballserien Kongsvinger 2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Fotball  
Velkommen til ute serien i…   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 08:00 - 23:30
Sykle til jobben 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Oslo
Årets Sykle til jobben kampanjen er…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:30 - 17:00
Golf i Arendal og Grimstad
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Golf  
Velkommen til å bli med på…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:00 - 19:00
MyChallenge - 3 km "ASFALT løpet"
Rogaland bedriftsidrettskrets   Distanse  
MyChallenge nr 1/2020:Gjennomfør 3 km til…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 00:00 - 23:30
GT-karusellen løp nr 2: Karidalen
Østre Toten Skilag   Løp   Nordlivegen 355
Andre løp av GT-karusellen 2020 arrangeres…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 20:00 - 21:30
Ute fotball 7'er
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sem Idrettspark, Andebuveien 21, 3170 SEM
Oppstart: Uke 20, mandag d. 11 mai – 30/9…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:00 - 15:00
Golfkarusellen 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Golf   Østre Ålefjærvei 195
Velkommen til Bedriftsgolf i…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 08:00 - 00:00
Golfserien 2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Golf  
Golfserien 2020Vår serieturnering spilles…   Les mer  
Søn 10 Mai
kl 12:00 - 12:00
Nytt arrangement
Testeklubben   Annet  
  Les mer  
Søn 10 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti På Topp Østfold
Østfold bedriftsidrettskrets   Ti på topp   Hele Østfold
Ti På Topp - turkampanjen som får deg…   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 16:00 - 18:00
Fotball i Arendal og omegn
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Fotball   Østenbuveien 80
Grunnet Covid-19 epidemien er det pr dags dato…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie Fotball
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Bedriftsfotball for alle!Hvilke bedrifter i byen…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 20:00
Fotballserien i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skolegata 30
I dagens usikre situasjon må vi avvente…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 22:00
7-er fotball serie & cup 2020, Skarphallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19, Skarphallen