Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 8 Apr
kl 19:15 - 20:39
Birkenes - Vindbjart 1
  Birkenesparken kunstgress
Fri 9 Apr
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Tveit
  Birkenesparken kunstgress
Fri 9 Apr
kl 20:00 - 21:29
Birkenes - Lillesand Fotball 2
  Birkenesparken kunstgress
Sat 10 Apr
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Trauma 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 15 Apr
kl 19:15 - 20:54
Birkenes - Kvinesdal/Flekkefjord
  Birkenesparken kunstgress
Tue 20 Apr
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Trauma 3
  Birkenesparken kunstgress
Wed 21 Apr
kl 18:15 - 19:29
Birkenes - Lillesand Fotball 4
  Birkenesparken kunstgress
Thu 22 Apr
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Hånes 1
  Birkenesparken kunstgress
Thu 22 Apr
kl 20:30 - 22:09
Birkenes - Gimletroll 2
  Birkenesparken kunstgress
Sat 24 Apr
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Risør
  Birkenesparken kunstgress
Thu 29 Apr
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Donn 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 29 Apr
kl 20:35 - 22:04
Birkenes - Gimletroll 2
  Birkenesparken kunstgress
Fri 30 Apr
kl 18:30 - 19:54
Birkenes - Våg 2
  Birkenesparken kunstgress
Wed 5 May
kl 18:15 - 19:29
Birkenes - Randesund 4
  Birkenesparken kunstgress
Tue 11 May
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Express
  Birkenesparken kunstgress
Wed 12 May
kl 17:45 - 19:24
Birkenes - Randesund/Amazon 2
  Birkenesparken kunstgress
Sat 15 May
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Imås
  Birkenesparken kunstgress
Thu 20 May
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Vindbjart 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 20 May
kl 20:30 - 22:09
Birkenes - Hisøy 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 27 May
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Just
  Birkenesparken kunstgress
Tue 1 Jun
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Lillesand IL
  Birkenesparken kunstgress
Wed 2 Jun
kl 18:15 - 19:29
Birkenes - Donn 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 3 Jun
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Lyngdal
  Birkenesparken kunstgress
Fri 4 Jun
kl 18:30 - 19:59
Birkenes - Express 1
  Birkenesparken kunstgress
Fri 4 Jun
kl 20:15 - 21:39
Birkenes - Lillesand Fotball
  Birkenesparken kunstgress
Sat 12 Jun
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Øyestad
  Birkenesparken kunstgress
Wed 16 Jun
kl 18:15 - 19:29
Birkenes - Vigør 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 17 Jun
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Randesund 3
  Birkenesparken kunstgress
Thu 17 Jun
kl 20:35 - 22:04
Birkenes - Randesund 3
  Birkenesparken kunstgress
Fri 18 Jun
kl 18:30 - 19:54
Birkenes - Randesund 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 12 Aug
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Kvinesdal/Flekkefjord
  Birkenesparken kunstgress
Sat 14 Aug
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Rygene
  Birkenesparken kunstgress
Thu 19 Aug
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Gimletroll 2
  Birkenesparken kunstgress
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Lillesand Fotball
  Birkenesparken kunstgress
Thu 9 Sep
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Randesund/Amazon 2
  Birkenesparken kunstgress
Mon 13 Sep
kl 17:45 - 19:29
Birkenes - Donn 2
  Birkenesparken kunstgress
Thu 30 Sep
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Lyngdal
  Birkenesparken kunstgress
Fri 15 Oct
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Tveit
  Birkenesparken kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 30 Oct 2020
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Lia
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:30 - 21:59
Birkenes - Jerv 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 20:15 - 21:54
Birkenes - Gimletroll 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Myra 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Gimletroll 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:05 - 19:19
Birkenes - Lillesand Fotball 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Sørfjell 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 16:30 - 17:59
Birkenes - Randesund 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 16:30 - 17:59
Birkenes - Randesund 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 15:00 - 16:14
Birkenes - Froland
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 20:15 - 21:54
Birkenes - Vegårshei 7er
$item.username   Birkenesparken kunstgress 9er A
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Jerv 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 19:00 - 20:14
Birkenes 2 - Våg
$item.username   Birkenesparken kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Vegårshei 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 2 - Froland 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Trauma 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 2 - Øyestad 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 9er A
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Froland 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 9er B
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Myra 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Lillesand IL 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 20:15 - 21:59
Birkenes - Trauma 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Randesund 2 7er
$item.username   Birkenesparken kunstgress 9er A
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Randesund/Amazon 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 18:00 - 19:14
Birkenes - Vigør 3
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Express 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Amazon Grimstad/Imås Øst
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 20:15 - 21:54
Birkenes - Imås
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 18:30 - 19:59
Birkenes - Våg 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 18:30 - 19:59
Birkenes - Sørfjell
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 18:00 - 19:14
Birkenes - Jerv 2
$item.username   Birkenesparken gress 2
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 2 - Sørfjell 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Lillesand IL 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Gimletroll/Hånes
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Risør
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Lillesand IL 3
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Myra 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Sørfjell
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Rygene
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Tvedestrand 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:00 - 19:14
Birkenes - Just
$item.username   Birkenesparken gress 2
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 19:30 - 20:44
Birkenes 2 - Risør
$item.username   Birkenesparken kunstgress 9er A
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 2 - Tvedestrand 7er
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Øyestad 2
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 15:00 - 16:29
Birkenes - Mandalskameratene 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 20:15 - 21:54
Birkenes - Grane Arendal
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 18:30 - 20:09
Birkenes - Øyestad
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Rygene
$item.username   Birkenesparken kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Jerv 1
$item.username   Birkenesparken kunstgress 9er A
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Hisøy Sort
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er B
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Hisøy Grønn
$item.username   Birkenesparken kunstgress 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline