Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 12 Aug
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Kvinesdal/Flekkefjord
Birkenesparken kunstgress
Fri 13 Aug
kl 18:30 - 19:54
Birkenes - Vindbjart 1
Birkenesparken kunstgress
Fri 13 Aug
kl 20:00 - 21:14
Birkenes - Tveit
Birkenesparken kunstgress
Sat 14 Aug
kl 10:00 - 11:29
Birkenes - Lillesand Fotball 2
Birkenesparken kunstgress
Sat 14 Aug
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Rygene
Birkenesparken kunstgress
Mon 16 Aug
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Trauma 2
Birkenesparken kunstgress
Thu 19 Aug
kl 19:15 - 20:39
Birkenes - Torden IL 7er
Birkenesparken kunstgress 9er A
Thu 19 Aug
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Gimletroll 2
Birkenesparken kunstgress
Fri 20 Aug
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Hånes
Birkenesparken kunstgress
Fri 20 Aug
kl 20:00 - 21:29
Birkenes - Jerv 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 23 Aug
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Torridal 1
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 23 Aug
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Høvdingen G12
Birkenesparken gress 2 9er B
Mon 23 Aug
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 2 - Trauma 1
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 23 Aug
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Øyestad 2
Birkenesparken kunstgress 9er B
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Trauma 3
Birkenesparken kunstgress
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 20:54
Birkenes - Tveit/Hånes
Birkenesparken kunstgress
Wed 25 Aug
kl 18:15 - 19:29
Birkenes - Lillesand Fotball 4
Birkenesparken kunstgress
Thu 26 Aug
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Hånes 1
Birkenesparken kunstgress
Fri 27 Aug
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Grane Arendal
Birkenesparken kunstgress
Fri 27 Aug
kl 20:00 - 21:39
Birkenes - Froland
Birkenesparken kunstgress
Sat 28 Aug
kl 10:00 - 11:14
Birkenes - Gimletroll 2
Birkenesparken kunstgress
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Lillesand Fotball
Birkenesparken kunstgress
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:39
Birkenes - Kvinesdal/Flekkefjord
Birkenesparken kunstgress
Mon 30 Aug
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Tveit 1
Birkenesparken kunstgress 9er B
Mon 30 Aug
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 2 - Jerv Rød
Birkenesparken gress 2 9er B
Mon 30 Aug
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Express 1
Birkenesparken kunstgress 7er A
Mon 30 Aug
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Torridal
Birkenesparken kunstgress
Tue 31 Aug
kl 19:30 - 20:54
Birkenes - Gimletroll 2
Birkenesparken kunstgress
Wed 1 Sep
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 2 - Lia 1
Birkenesparken kunstgress 7er B
Wed 1 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Lillesand Fotball 1
Birkenesparken gress 2 7er A
Thu 2 Sep
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Donn 2
Birkenesparken kunstgress
Thu 2 Sep
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Randesund 3
Birkenesparken kunstgress
Thu 2 Sep
kl 20:30 - 22:09
Birkenes - Gimletroll 2
Birkenesparken kunstgress
Fri 3 Sep
kl 18:30 - 19:54
Birkenes - Våg 2
Birkenesparken kunstgress
Fri 3 Sep
kl 18:30 - 19:54
Birkenes - Vindbjart 2
Birkenesparken kunstgress
Fri 3 Sep
kl 20:00 - 21:29
Birkenes - Gjerstad
Birkenesparken kunstgress
Fri 3 Sep
kl 20:15 - 21:44
Birkenes - Gimletroll 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 6 Sep
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Lillesand Fotball 2
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 6 Sep
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Myra 1
Birkenesparken kunstgress 9er B
Mon 6 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Sørfjell 2
Birkenesparken kunstgress 7er A
Mon 6 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 2 - Vegårshei City
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 6 Sep
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Jerv Blå
Birkenesparken kunstgress 9er B
Tue 7 Sep
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Lillesand Fotball 1
Birkenesparken gress 2 9er A
Tue 7 Sep
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 2 - Høvdingen G12
Birkenesparken gress 2 9er B
Tue 7 Sep
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Grane Arendal
Birkenesparken kunstgress
Wed 8 Sep
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Grane Arendal Gutta Boys
Birkenesparken kunstgress 7er A
Thu 9 Sep
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Randesund/Amazon 2
Birkenesparken kunstgress
Fri 10 Sep
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Imås 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 13 Sep
kl 17:45 - 19:29
Birkenes - Donn 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 13 Sep
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Imås
Birkenesparken kunstgress
Wed 15 Sep
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 2 - Jerv Rød
Birkenesparken kunstgress 7er B
Wed 15 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Jerv Blå
Birkenesparken kunstgress 7er A
Wed 15 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Imås 1
Birkenesparken kunstgress 7er B
Thu 16 Sep
kl 19:15 - 20:44
Birkenes - Hisøy
Birkenesparken kunstgress
Fri 17 Sep
kl 18:30 - 19:54
Birkenes - Randesund 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 20 Sep
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 2 - Imås 1
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 20 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Lia
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 20 Sep
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 2 - Imås 1
Birkenesparken kunstgress 9er B
Mon 20 Sep
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Randesund 2
Birkenesparken gress 2 9er B
Tue 21 Sep
kl 19:30 - 20:54
Birkenes - Grane Arendal
Birkenesparken kunstgress
Thu 23 Sep
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Lillesand Fotball 3
Birkenesparken kunstgress
Thu 23 Sep
kl 20:30 - 22:09
Birkenes - Randesund/Amazon 2
Birkenesparken kunstgress
Fri 24 Sep
kl 18:30 - 19:54
Birkenes - Lillesand Fotball
Birkenesparken kunstgress
Fri 24 Sep
kl 20:00 - 21:14
Birkenes - Froland
Birkenesparken kunstgress
Sat 25 Sep
kl 16:00 - 17:39
Birkenes - Trauma 3
Birkenesparken kunstgress
Mon 27 Sep
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Randesund 3
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 27 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Dristug 11
Birkenesparken kunstgress 7er A
Mon 27 Sep
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 2 - Jerv Rød
Birkenesparken kunstgress 9er B
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Høvdingen J10
Birkenesparken kunstgress 7er B
Wed 29 Sep
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 1 - Hisøy 2
Birkenesparken kunstgress 7er A
Thu 30 Sep
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Lyngdal
Birkenesparken kunstgress
Mon 11 Oct
kl 18:05 - 19:09
Birkenes 2 - Sørfjell 1
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 11 Oct
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Express 1
Birkenesparken kunstgress 9er B
Tue 12 Oct
kl 19:30 - 21:09
Birkenes - Risør
Birkenesparken kunstgress
Wed 13 Oct
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Lillesand Fotball 1
Birkenesparken kunstgress 7er A
Wed 13 Oct
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 2 - Øyestad Sort
Birkenesparken kunstgress 7er B
Wed 13 Oct
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Express 1
Birkenesparken kunstgress 9er A
Thu 14 Oct
kl 19:15 - 20:29
Birkenes - Sørfjell 1
Birkenesparken kunstgress
Fri 15 Oct
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Lia
Birkenesparken kunstgress
Fri 15 Oct
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Tveit
Birkenesparken kunstgress
Fri 15 Oct
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Øyestad
Birkenesparken kunstgress
Sat 16 Oct
kl 10:00 - 11:29
Birkenes - Lillesand Fotball 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 18 Oct
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Sørfjell 2
Birkenesparken kunstgress 7er A
Tue 19 Oct
kl 19:30 - 20:54
Birkenes - Imås 1
Birkenesparken kunstgress
Wed 20 Oct
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Imås 2
Birkenesparken kunstgress 7er B
Wed 20 Oct
kl 18:15 - 19:19
Birkenes 2 - Vegårshei City
Birkenesparken kunstgress 7er B
Fri 22 Oct
kl 20:00 - 21:39
Birkenes - Lyngdal
Birkenesparken kunstgress
Sat 23 Oct
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Trauma 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 25 Oct
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Øyestad 1
Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 25 Oct
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 2 - Lillesand Fotball 1
Birkenesparken kunstgress 9er A
Mon 25 Oct
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Tveit 1
Birkenesparken kunstgress 9er B
Thu 28 Oct
kl 19:15 - 20:54
Birkenes - Kvinesdal/Flekkefjord
Birkenesparken kunstgress
Fri 29 Oct
kl 18:30 - 19:44
Birkenes - Lillesand Fotball 2
Birkenesparken kunstgress
Mon 1 Nov
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 2 - Imås 1
Birkenesparken kunstgress 7er A
Mon 1 Nov
kl 18:05 - 19:19
Birkenes 1 - Lillesand Fotball 2
Birkenesparken kunstgress 9er B
Wed 3 Nov
kl 20:00 - 21:39
Birkenes - Gimletroll 2
Birkenesparken kunstgress
Fri 5 Nov
kl 20:00 - 21:44
Birkenes - Risør
Birkenesparken kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Levert av IdrettenOnline