Birkenes IL - Fotball

Birkenes IL - Fotball


Dato Navn
Ons 21 Aug
kl 14:45 - 17:45
Yoga på MOOV onsdager høst 2019 i Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   MOOV i Drammen Yoga i sal for ansatte ved Fylkesmannen i Oslo og…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 18:00
Oppstart fotball 6 - åringer
Eikanger Idrettslag   Fotball   Ostereidet idrettspark, Lindås Gutter og jenter født 2013 ønskes…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Gimmelandsvegen 36 UBIL innbyr til bedriftsorienteringsløp…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 19:00
Onsdagspadling for alle - 21. august kl.17:00
Nordhordland padleklubb   Flatøyvegen 26 Onsdagspadlingen er åpent for alle. Om du…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen (og Triathlon) løp 15, Jessnes ved Jernb
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 15Dato: Onsdag…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup rulleski 2019 - renn 3
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 20:00
Introkurs med Kent Are
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård
Påmeldingsfrist: 19. Aug 2019
Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 18:00
Barnefotball: Første trening
Lillesand - Fotball    Onsdag 21. august, kl. 17.00 er det…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør-Rogaland: Alsvik
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Stavanger kommune…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 8, Øveraasen BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 8,…
Ons 21 Aug
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 21 Aug
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Åssiden, gamledammen
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 9
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Teieskogen Sted: TeieskogenLengde: 3 og 6 km(ro…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 19:00
Løpekurs
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Leiraveien 2
Påmeldingsfrist: 8. Aug 2019
Dette kurset er fullt!På grunn av stor…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 19:00
Møte innebandy-trenere og innebandystyret
Espen Kaland Drevassbukt   Innebandy   Møte for styret og trenere i…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet   For english see below.I august/begynnelsen…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
Hallingtreff 4 på Hallingmo, Gol
Ål IL - Orientering   Orientering   Neste o-løp er Hallingtreff 4 på…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 18:00
Sykkelkarusellen Grenland 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling   Lyst til og være med å sykle? Vi…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
OG-karusellen 5. løp - Gaula - Fremo leir
Melhus IL - Orientering   Orientering   5. løp i OG-karusellen arrangeres av…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
O-løp Lomsetra
Tormod Skilag - Orientering   Mrk fra Fefor v/bom. Arr..Tormod skilag. 
Ons 21 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Kanthaugenløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Birkebeiner SkistadionLengde: 6kmAnsvarlig…
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Flømyrløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Skurvbrua, NordseterveienLengde:…
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 20:00
Løpekurs
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Leiraveien 2 Løpekurs med 3 kurskvelder Onsdag 21.…
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 21:00
Gampen 2019 - Bjørndalslia
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Beskrivelse: Onsdag 21. august er det igjen…
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 21:00
Flømyrløpet 2019
Litrim   Flømyrløpet som er et 5,3 km realt…
Ons 21 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndballmøte
Klubbhuset   Handball  
Tor 22 Aug
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 12. Varodd løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Jegersbergveien Velkommen til Varodd…
Tor 22 Aug
kl 13:00 - 19:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Påmeldingsfrist: 21. Aug 2019
Velkommen til Terrengkarusellen i…
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett   Friidrettstrening 1.-7. klasse. 
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Ryvarden
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Ryvarden Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 20:00
Veteran Lagkamp - Herrer 3 divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 20:00
Topptur
Telenor Skien B.I.L. - Turgruppe   Trim   Blåfjell Topptur til Blåfjell.Oppmøte…
Tor 22 Aug
kl 17:30 - 18:30
Kart og Moro!
Odal OL Orientering   Orientering   Rådhuset Bli med på Kart og Moro som starter opp…
Tor 22 Aug
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 6
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Øvre Sund Bru Sted: Drammen Sentrum (Start og mål ved…
Tor 22 Aug
kl 17:30 - 20:30
Klubbmesterskap terreng (NY DATO: 22.08.19!!!)
Støren Cykleklubb   Klubbmesterskap terreng blir avholdt i Hauka.…
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 21:00
INTROKURS
Arendal Kajakklubb   Kajakk   Hansnesveien 27 A INFO INTROKURS i AKK 2019. Her er litt…
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 20:00
Klubbmesterskap, tempo
Follo Sykkelklubb   Sykling   Eikjolveien-Ski Start/Mål:        …
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 20:00
Torsdagspadling 22/8 kl 18.00
Nesodden kajakklubb   Kajakk   Velkommen til torsdagspadling fra Nesoddtangen…
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 20:00
informasjons- og stiftelsesmøte, dykkerklubb
Kvitsøy Idrettslag   Dette er et møte for å se om vi kan…
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 20:00
Husbesøk
  Grunerløkka
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 19:00
Oppstart for ny sesong alle gruppene
Skedsmo Skiklubb   Ski   Tæruddalen Sesong start for alle gruppene, gruppene fordeler…
Tor 22 Aug
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 22 Aug
kl 20:00 - 21:45
Avansert
  Trimveien 4
Tor 22 Aug
kl 20:00 - 21:45
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Fre 23 Aug
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 23 Aug
kl 15:00 - 23:30
Creamfields 2019
  Party   Daresbury Warrington
Fre 23 Aug
kl 17:00 - 17:00
Klubbmesterskap 23, 24 og 25. august.
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Påmeldingsfrist: 20. Aug 2019
KLUBBMESTERSKAP 23, 24 og 25. august.Sted:…
Fre 23 Aug
kl 17:00 - 20:00
Grunnkurs i elvepadling 23 - 25 august
Eirik Grimsrud Olsen   Kajakk   Rolf E. Stenersens allé 24 Hallo studenter!OSI Elvepadling er klar for nytt…
Fre 23 Aug
kl 17:00 - 17:00
Freskluft 2019
Tromsøstudentenes IL - TULL   Annet  
Påmeldingsfrist: 19. Aug 2019
Fre 23 Aug
kl 17:00 - 19:00
Maxiturneringen 2007-klassen
Ottestad IL - Fotball   Fotball   I år har Ottestad IL fotball inngått…
Fre 23 Aug
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet   For english see below.I august/begynnelsen…
Fre 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
test
SPKL Rollon   Handball   Husafjellet 9 test
Fre 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
Dyreparken håndballfestival
I.L. Giv Akt   Handball  
Påmeldingsfrist: 21. Aug 2019
Påmelding Dyreparken Håndballfestival…
Fre 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
BDO-cup (Håndball sr.)
I.L. Giv Akt   Handball  
Påmeldingsfrist: 21. Aug 2019
Fre 23 Aug
kl 18:00 - 19:00
Postjakta
Odal OL Orientering   Orientering   Nordsetberget
Fre 23 Aug
kl 22:00 - 06:00
FABRICLIVE JUNGLE MANIA, AUDIOPORN RECORDS & R
  Party   77a Charterhouse Street London EVENT INFORMATION FABRICLIVERoom One: Jungle…
Lør 24 Aug
kl 08:00 - 17:30
Crazy Race Sandefjord
Telenor BIL - Skien   Hinderløpet for alle CrazyRace er…
Lør 24 Aug
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs
Dynamisk   Godkjenningskurs dynamisk på St.Hanshaugen…
Lør 24 Aug
kl 09:30 - 23:00
Buggdag
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Buggdag, Lørdag 24. august 2019 …
Lør 24 Aug
kl 10:00 - 18:00
Grunnkurs med Kent
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård
Påmeldingsfrist: 22. Aug 2019
16 timers kurs - krever at du har noe…
Lør 24 Aug
kl 10:30 - 15:00
Sommerskogsløpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Dalaneveien 73
Påmeldingsfrist: 23. Aug 2019
Halvmaraton fra Stemmen(Øvrebø) -…
Lør 24 Aug
kl 11:00 - 13:00
Valgbod (vakt 1)
  Olaf Ryes plass
Lør 24 Aug
kl 11:00 - 17:00
Klubbmesterskap Runde 1 2019
Rauma Golfklubb   Golf  
Lør 24 Aug
kl 11:30 - 22:30
South West Four 2019
  Party   Clapham Common London South West Four 2019Sat 24 Aug 2019 - Sun 25 Aug…
Lør 24 Aug
kl 12:00 - 15:00
Lagkamp - Herrer 4. divisjon
Njård - Tennis   Tennis   I dag er det lagtennis på…
Lør 24 Aug
kl 13:00 - 15:00
ANDELØP i Sula
Tormod Skilag - Orientering   Kamp om å komme fyrst i mål  i…
Lør 24 Aug
kl 13:00 - 15:00
Valgbod (vakt 2)
  Olaf Ryes plass
Søn 25 Aug
kl 08:00 - 18:00
Torpo Knøttecup
Torpo IL   Fotball   Torpovegen 370 For 36.gang arrangeres Torpo Knøttecup for…
Søn 25 Aug
kl 08:00 - 23:00
Barndåp
Måndalen IL   Annet   Kristoffer Nikolaisen
Søn 25 Aug
kl 11:00 - 17:00
Klubbmesterskap Runde 2 2019
Rauma Golfklubb   Golf  
Søn 25 Aug
kl 12:00 - 14:00
UKENS POST- fellestur/ avslutning
Tormod Skilag - Orientering   OBS  SØNDAG.  Tur til…
Søn 25 Aug
kl 12:00 - 15:00
Lagkamp - Herrer 1. Divisjon
Njård - Tennis   I dag er det lagtennis på…
Søn 25 Aug
kl 13:00 - 15:00
Oppstart lag for jenter og gutter født 2013
Holmlia Sportsklubb   Vi invit.erer unger og foreldre/foresatte til…
Søn 25 Aug
kl 14:00 - 16:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Søn 25 Aug
kl 14:00 - 16:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Søn 25 Aug
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 25 Aug
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Søn 25 Aug
kl 19:00 - 22:00
Bordtennis bedriftserien
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…
Man 26 Aug
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Man 26 Aug
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Man 26 Aug
kl 15:00 - 16:00
Qigong høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Kurset har oppstart mandag 26. august 2019 kl.…
Man 26 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
Man 26 Aug
kl 16:00 - 22:00
Rekrutteringsstevne Friidrett
Måndalen IL   Friidrett  
Man 26 Aug
kl 16:30 - 23:30
Bowlingserien 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bergen Bowling - Sandsli og Bowling1 Vestkanten
Påmeldingsfrist: 21. Jun 2019
Bedriftsliga - Bowling:Bli med på…
Man 26 Aug
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 10
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Langsæveien 4 Samlingsplass er ved Statens Vegvesen på…
Man 26 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Bø
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bli Sprekere i Bø med Cathrine…
Man 26 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Porsgrunn
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bli Sprekere i Porsgrunn med Karoline Marie T.…
Man 26 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Skien
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bli Sprekere i Skien med Marie Renate…
Man 26 Aug
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 26 Aug
kl 17:00 - 18:00
Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 26 Aug
kl 17:00 - 18:00
Bli sprekere Langesund - Hverdagsyoga
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga   Bli Sprekere i Langesund med…
Man 26 Aug
kl 17:30 - 21:00
Veien til Golf - Kurs
Midt-Troms Golfklubb   Kurs  
Påmeldingsfrist: 25. Aug 2019
Les mer under fanen som heter…
Man 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
Bowlingserie & cup 2019-2020, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Bowling   Stakkevollvegen 51 Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets inviterer…
Man 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   Trondheimsveien 184 test
Man 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
Ridning Solbakken gård
Ridning   Bontveitveien 501
Påmeldingsfrist: 22. Aug 2019
Hei alleDa er høstsemesteret i gang, og vi…
Man 26 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 26 Aug
kl 19:00 - 22:00
Møte Hovedstyret
Snåsa IL   Viosen Stadion
Man 26 Aug
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 26 Aug
kl 20:30 - 21:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet   For english see below.I august/begynnelsen…
Tir 27 Aug
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tir 27 Aug
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende vs avansert
  Trimveien 4
Tir 27 Aug
kl 14:45 - 15:45
Crosstraining tirsdag ettermiddag høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet Det er styrketrening/crosstraining i…
Tir 27 Aug
kl 15:00 - 21:30
Varden Trimkarusell 10. løp, GMAX løpet på Heistad
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Liker du og gå, jogge eller…
Tir 27 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
Tir 27 Aug
kl 16:00 - 18:30
Førstemann til Granestua
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Tirsdag 28. august er det klart for det…
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 20:00
Kongsvingerkarusellen løp 8 Rafjellet opp
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Rafjellet opp PÅMELDING I SEKRETARIAT…
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Herrer 2. divisjon
Njård - Tennis   Tennis   BeskrivelseI dag er det lagtennis på…
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Bø - Bevegelighetsstrening
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga   Bli Sprekere i Bø med Cathrine…
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 16, Byggmakker / Vang OL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 16 i Orientering sesongen 2019!…
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 20:00
Husbesøk
  Grunerløkka
Tir 27 Aug
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 27 Aug
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 28 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
Ons 28 Aug
kl 16:00 - 22:00
Mix-Volleyball serie 2019-20 Haukelandshallen
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haukelandshallen, St. Olavs vei 50
Påmeldingsfrist: 9. Aug 2019
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…
Ons 28 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Notodden - Styrke
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bli Sprekere på Notodden med Ingeborg…
Ons 28 Aug
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Fløysletten Høgskulen på Vestlandet B.I.L. innbyr til…
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 16, RVT, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 16Dato: Onsdag…
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør-Rogaland: Njåskogen
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Klepp kommune…
Ons 28 Aug
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 20:00
Kalas cup #7
Follo Sykkelklubb   Sykling   Oppegård idrettspark - Greverud Kalas cup, ritt #7Oppegård idrettspark -…
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Skoger, Røysjømarka
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Notodden-Bevegelighetstrening
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga   Bli Sprekere på Notodden med Ingeborg…
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 10
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Larveveien 29 Sted: VearLengde: 3,2km 4,6km og…
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet   For english see below.I august/begynnelsen…
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
O6'er 4. løp - Vassfjellet
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 28 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Vegmuseumsløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Vegmuseet, HunderfossenLengde: 3,5km /…
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 21:00
Gampen 2019 - Lysløypa Hopen
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Beskrivelse:Start og målgang ved…
Tor 29 Aug
kl 07:45 - 08:45
Crosstraining torsdag morgen høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet Det er styrketrening/crosstraining i…
Tor 29 Aug
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 13. Subaru løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Roligheden/Bertes bukta Velkommen til Subaru…
Tor 29 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett   Friidrettstrening 1.-7. klasse. 
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Haraldsvang (Postplukk)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Haraldsvang Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Damer 3. divisjon
Njård - Tennis   Tennis   BeskrivelseI dag er det lagtennis på…
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 7 (motbakkeløp)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Spiralen Opp (motbakkeløp)Lengde:…
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 22:00
DHL Stafetten
Styret   Annet   Monolitveien 6 Dette skal bli det andre store årlige…
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 21:00
INTROKURS
Arendal Kajakklubb   Kajakk   Hansnesveien 27 A INFO INTROKURS i AKK 2019. Her er litt…
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
Husbesøk
  Grunerløkka
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
DHL-stafetten Oslo 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Frognerparken DHL-stafetten OSLO 4x4 er et stafettløp…
Tor 29 Aug
kl 20:00 - 21:45
Avansert
  Trimveien 4
Tor 29 Aug
kl 20:00 - 21:45
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Fre 30 Aug
kl 08:30 - 09:30
Bli Sprekere Kragerø - UTE
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bli Sprekere i Studsdalen med Paola…
Fre 30 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
Fre 30 Aug
kl 16:30 - 20:00
AVLYST!!! Ottestad Bedriftscup 5´er Fotball
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Statsminister Otto Blehrs Veg
Påmeldingsfrist: 4. Aug 2019
AVLYST!!!Hei og velkommen til Ottestad…
Fre 30 Aug
kl 17:00 - 16:00
Landsturneringen 2019 Stjørdal
Landsturneringen   Stjørdal Velkommen til Landsturneringen 2019 i…
Fre 30 Aug
kl 17:00 - 17:00
Klubbsamling Savalen
Arnstein Dale   Orientering  
Fre 30 Aug
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet   For english see below.I august/begynnelsen…
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscup fotball
Ottestad IL - Fotball   Hedmark og Oppland Bedriftisdrettskrets og…
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 19:00
Postjakta
Odal OL Orientering   Orientering   Nordsetberget
Fre 30 Aug
kl 19:00 - 21:00
Salsa nybegynner
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Salsa nybegynnerkurs. Kurset går i…
Lør 31 Aug
kl 09:00 - 19:00
Uke 35: Bring-runde 1 i Ørakerhallen
  Ørakerhallen
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 14:00
Strandrydding Søndre Skjælholmen
Nesodden kajakklubb   Annet  
Lør 31 Aug
kl 11:00 - 13:00
Valgbod (vakt 1)
  Olaf Ryes plass
Lør 31 Aug
kl 11:00 - 14:00
Grep Grenlandsløpet
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Grep Grenlandsløpet går av stabelen…
Lør 31 Aug
kl 13:00 - 15:00
Valgbod (vakt 2)
  Olaf Ryes plass
Lør 31 Aug
kl 19:00 - 01:00
100 års markering av idrettslaget med grusbanefest
Bangsund IL   Fest  
Søn 1 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmesterskap, fellesstart
Follo Sykkelklubb   Sykling   Motorsportveien 180 1. septemberFellesstartSted: Rudskogen…
Søn 1 Sep
kl 10:00 - 16:00
Andorfjellet Opp 2019
Snåsa IL   Løp   Søndag 1.sept arrangeres Andorfjellet Opp…
Søn 1 Sep
kl 11:00 - 16:00
Idrettens dag
Hof IL   Annet   Lindsetveien 1 Søndag 1.september arrangerer Hof IL igjen…
Søn 1 Sep
kl 12:30 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Fotballserie for studenter. Serien arrangeres i…
Søn 1 Sep
kl 14:00 - 16:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Søn 1 Sep
kl 14:00 - 16:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Søn 1 Sep
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Søn 1 Sep
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Man 2 Sep
kl 00:30 - 23:30
Min Bilfrie Dag
Telenor BIL - Skien   Annet   Tar du utfordringen og gir bilen en fridag i uka?…
Man 2 Sep
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Man 2 Sep
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende
  Trimveien 4
Man 2 Sep
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
Man 2 Sep
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 11
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Østenbuveien 80 Parkering og samlingsplass er på baksiden…
Man 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - 2019/20
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36
Påmeldingsfrist: 26. Aug 2019
Agder bedriftsidrettskrets ønsker…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 23:00
3 mot 3 innebandy
Oslo bedriftsidrettskrets   Innebandy   Ekebergveien 101 Bedriftsidretten Oslo inviterer til en turnering…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Gjøvik 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Påmeldingsfrist: 31. Jul 2019
Velkommen til Bowling på Gjøvik for…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Hamar 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Falsens gate 12
Påmeldingsfrist: 31. Jul 2019
Velkommen til Bedriftsbowling på Hamar sesongen…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Barneidrett-2019
Brandbu IF   Barneidrett  
Påmeldingsfrist: 1. Sep 2019
BARNEIDRETTBrandbu IF starter opp all-idrett for…
Man 2 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 2 Sep
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Tir 3 Sep
kl 08:00 - 10:00
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
Tir 3 Sep
kl 08:00 - 10:00
Viderekommende vs avansert
  Trimveien 4
Tir 3 Sep
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 12. løp Fevik
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fevik lysløype Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 3 Sep
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Påmeldingsfrist: 3. Sep 2019
Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 21:00
Rauma Cup 12
Rauma Golfklubb   Golf  
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 17, Elverum Kommune
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 17 i Orientering sesongen 2019!…
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 20:00
Åpningsturnering i volleyball Mixlag 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ekeberg Idrettshall Velkommen…
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 20:00
Husbesøk
  Grunerløkka
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 3 Sep
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 3 Sep
kl 20:00 - 22:00
Kanonball - Gratis prøvekveld!
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 28. Aug 2019
Kanonball - Gratis prøvekveld! Vi…